menusearch
pjteam.ir

درباره ما ,

جستجو
درباره ما

 

شرکت پژوهشگران آمار راهبردی، از سال 1389 با بکارگیری جمع مجربی از متخصصان و با پشتوانه علمی و تجربی تعدادی از کارکنان شاغل و بازنشسته مرکز آمار ایران، با هدف ارائه مشاوره در زمینه پروژه های آماری و اقتصادی تشکیل گردیده است.
 
 
 
این شرکت دارای گواهینامه تایید صلاحیت انجام کار رتبه یک از مرکز آمار ایران است و علاوه بر اعضای خود توانسته است از خدمات و همکاری کارشناسی تعدادی از اساتید دانشگاه، کارشناسان دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی نیز استفاده نماید.
لازم به توضیح است از مجموع اعضای این شرکت، که به عنوان سرمایه انسانی آن محسوب می‌شود، بیش از 107 نفر دارای تحصیلات لیسانس، فوق لیسانس و دکتری بوده و حداقل از ۳۰ سال تجارب کارشناسی برخوردار می‌باشند. همچنین 130 نفر از اعضا و سرمایه انسانی این شرکت در سایر استانها استقرار دارند که بر حسب مورد در فعالیتهای آماری و پژوهشی شرکت مشارکت می‌نمایند.
از سال ۱۳۹۱ فعالیتهای پژوهشی و مدیریتی جدیدی به فعالیتها و خدمات و محصولات شرکت، افزوده شده است و سبد ارایه خدمات پژوهشی شرکت را متنوع تر نموده است تا از توانمندیهای کارشناسی، که سرمایه انسانی این شرکت را تشکیل می‌دهد، به میزان و نحوه بهتر و بیشتری استفاده گردد.
 
 
چارت سازمانی شرکت پژوهشگران:
چارت سازمانی شرکت پژوهشگران آمار راهبردی ساعی
مرتبط با این بخش
درباره ما